Merak Edilenler

 • Öncelikle alışverişe başlamak için bayiliğinizin onaylanması gerekmektedir.
 • Onaylı bayiler 7 gün 24 saat alışveriş yapabilirler.
 • Ürünlerimizi resimleriyle birlikte sergileyerek hemen satışa başlayabilirsiniz.
 • İster mağazanızda , ister web sitenizde , ister sosyal ağlarda ( instagram , facebook , pinterest vb.) ürünlerimizi dilediğiniz gibi satabilirsiniz.
 • Ürünlerimizi istediğiniz adette sitemizden sipariş vererek ister kargo yoluyla ister depodan teslim alabilirsiniz.
 • Siparişi verilen ürünler yine en geç 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.
 • Kendi anlaşmalı olduğunuz kargo şirketiniz ile yada giyimxmlbayi.com anlaşmalı kargo şirketleri ile ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. .
 • Ürünler KDV dahil fiyatları ile sergilenmektedir. Tüm ürünler faturalı olarak satılmaktadır.
 • Ürünlerimizi Kredi Kartı yada Bankamatik kartı ile , Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ( Extra Ücrete Tabidir ) yada banka havalesi yolu ile satın alabilirsiniz.
 • Bayi girişi yaptıktan sonra bayi panelinden tüm siparişlerinizi , cari işlemlerinizi ve ödemelerinizin tamamını görebilirsiniz.

Verdiğiniz sipariş hafta sonu hariç 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Kargolar anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi yada giyimxmlbayi.com'un anlaşmalı kargo şirketlerinden tercih ettiğiniz Kargo şirketi ile gönderilecektir.

Siparişinize ilişkin tüm ödemeleri cari olarak yapmaktasınız

 • 2048 Bit Yüksek güvenlikli şireleme ile tüm Kredi Kartlarıyla yada ATM Bankamatik kartları ile giyimxmlbayi.com'dan sanal posundan gerçekleştirerek hesabınıza kredi yükleyebilirsiniz
 • Banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan siparişlerde ödeme bildiriminizden sonra tutar hesabınıza kredi olarak tanımlanmaktadır.
 • Depodan teslim alınacak siparişler için peşin yada kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

DropShipping hizmetimiz vardır. Bu hizmet ile verdiğiniz siparişlerin direk müşteriye gönderilmesini sağlayabilirsiniz. DropShipping hizmetinden faydalanabilmek için tarafımıza müşterinize kestiğiniz fatura yada irsaliyenin [email protected] 'a gönderilmesi gerekmektedir.

Fiyatlarımızı ve stok adetlerimizi görebilmek için sistemde bayiliğiniz onaylanmış olması gerekmektedir. Bayiliğiniz onaylanana kadar ürünlerimizin tamamını görebilir sitemi inceleyebilirsiniz. Alışveriş ve diğer tüm işlemler için bayiliğinizin onaylanması beklemeniz gerekmektedir.

Sosyal platformlarda ürün resimlerimizi kullanarak satış yapabilirsiniz.

giyimxmlbayi.com olarak XML hizmetimiz vardır. Güncel stoklarımızı ve ürünlerimiz bu xml link sayesinde sitenize entegre edebilir ve sürekli güncel tutabilirsiniz..

Sistem olarak XML Linkimizi güncelleme süremiz gibi bir kavram yoktur, alt yapımız siz veya entegre firmanız XML Güncelleme isteği yolladığı an otomatik olarak o anki tüm stok, fiyat, varyant gibi bilgileri size özel oluşturur ve size iletir. En sık rastlanan bu sorunun sebebi sizin veya Entegre firmanızın düzenli veya sık güncelleme/çekim işlemi yapmamasıdır. Bu gibi sorunlarda bazı entegre firmaları yükü üzerlerinden atmak için direk tedarikçiniz ile görüşün gibi yanlış bilgiler vermektedir, Genel planlı bir bakım veya çalışmamız yok ise sorunun sebebi güncelleme sürenizin az sıklıkta olmasıdır. Günlük yüksek adetlerde sipariş/çıkış yapmamız sebebi ile XML entegrasyonunuzu mümkün olduğunca fazla güncellemeli veya CRON ile otomatik güncelleme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Bayilik hizmetine Başlangıç için 500 TL tutarında bir ödeme yapmanız gerekmektedir, Bu ödeme DropShipping hizmeti, Fatura ve şablonlarınızın düzenli çıktısı, kağıt masrafları ve adınıza bir personel ayrıldığı için hizmet bedelidir. Bunun dışında siparişlerinizi cari olarak yapmaktasınız, kredi kartı ile veya havale olarak hesabınıza bakiye yükleme yapabilir  ve siparişlerinizin ödemelerini bu tutardan gerçekleştirebilirsiniz. Tutar tükenince tekrar bakiye ekleyebilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz.. Hemen ödeme yaparak otomatik başvurunuzu aktifleştirebilirsiniz..


SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.